Zastrešenie bazéna

Zastrešenie bazénu Vám výrazne predĺži kúpaciu sezónu, a to až o štyri mesiace. Ďalšou výhodou zastrešenia na bazén je vyššia ochrana proti znečisteniu vody kvôli peľu, lístiu a ďalším poletujúcim nečistotám.

Model Ultra Flat

Moderné nízke zastrešenie bazénu Ultra Flat prináša všetky výhody zastrešenia bazénu s minimálnym dopadom na vzhľad bazénu či záhrady. Konštrukcia je vyrobená z hliníku a odolného organického skla. Pravoúhle tvary a nízky profil Vám zaručí nerušený výhľad a jednoduchú manipuláciu. Získajte viac informácií o zastrešení bazénu Ultra Flat a kontaktujte nás teraz.

Lamelové prekrytie hladiny

Chcete ochrániť bazén pred nečistotami, zvýšiť teplotu vody a zároveň sa vyhnúť stavbe klasického zastrešenia? Integrované lamelové prekrytie bazénu je presne to, čo hľadáte. Odolné lamely sú v zavinutom stave ukryté v konštrukcii bazénu, takže ničím nenarúšajú jeho design. Po roztiahnutí perfektne zakryjú vodnú hladinu a vďaka solárnym lištám ohrievajú vodu až o 6-8 °C. Tento systém, okrem iného, minimalizuje teplotné straty a bráni odparovaniu vody. Kontaktujte nás a získajte podrobné informácie o lamelovom systéme prekrytia hladiny.

Model Mini Perfect

Zastrešenie bazénu Mini Perfect je totožné s modelom Ultra Flat, ale nie je úplne pravoúhle. Vrch zastrešenia má mierny rádius. Mini Pefect využijete v prípade, že sa do konceptu Vašej záhrady lepšie hodí zastrešenie bazénu s miernym oblúkom.

Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie
Zastřešenie