Technológie a príslušenstvo

Keramické bazény Compasspools sú jediné na svete vyrábané pomocou patentovanej keramickej technológie. Proti bežným laminátovým bazénom obsahujú keramické bazény ďalšie tri vrstvy. Keramická vrstva zaručuje extrémne dlhú životnosť bazénu. Bez ostychu môžeme povedať, že bazén Vám vydrží celý život. Karbónová vrstva ešte zvyšuje pevnosť bazénu a eliminuje jeho opotrebovanie. Vrchná farebná vrstva NovaTMColour zaisťuje 3D vzhľad, absolútnu hladkosť povrchu bez pórov a odolnosť voči slnku, chemikáliám aj mechanickému poškodeniu.

Karbónové vlákno v bazénoch Compasspools

Od roku 2013 používame pri výrobe bazénov Compasspools vylepšenú technológiu využívajúc karbónové vlákno. Karbón je ľahký, pevný a tuhý materiál, ktorý sa používa napríklad v leteckom a automobilovom priemysle pre vystuženie najviac namáhaných častí. U bazénov Compasspools našiel rovnaké uplatnenie. Keramická štruktúra je karbónom vystužená práve na miestach, kde dochádza k najväčšiemu namáhaniu bazéna. Tuhosť bazénov sa zvýšila o 20% , a na viac sme dosiahli ešte lepšiu stabilitu bazénu a jednoduchšiu manipuláciu.
Získajte viacej informácií o karbón- keramických bazénoch a kontaktujte nás eště dnes.

Príslušenstvo

Karbón- keramické bazény Compasspools sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ktoré zaručujú až 50 ročnú životnosť. Aby ostatné príslušenstvo Vášho bazénu spĺňalo rovnaké kritériá, odporúčame Vám používať originálne príslušenstvo Compasspools.

Eco energetic pool partsEco Energetic

Keramické bazény Compasspools a ich príslušenstvá sú vyrábané tak, aby bola pri používaní zaistená čo najnižšia spotreba energie. Keramická konštrukcia zaručuje efektívnu tepelnú izoláciu a bráni rýchlemu ochladeniu vody v bazéne. Eco energetic pool parts pre Vás znamená o 50% nižšiu spotrebu energie, ako v prípade použita bežného bazénov?ho príslušenstva.

Samočistiaci systém Vantage

Systém Vantage predstavuje svetovú jednotku v čistení keramických bazénov vo všetkých hĺbkach. Nenápadné zariadenie dokonale splynie s Vaším novým bazénom aj vďaka tomu, že si ho môžete vybrať v troch farebných prevedeniach. Nízka hlučnosť, vysoký výkon a malá energetická náročnosť robia z Vantage ideálny doplnok bazénov Compasspools. Tento samočistiaci systém je možné montovať iba na nové keramické bazény.

MulticyclonClearwater

Zachytáva všetky nečistoty do veľkosti 40 ?m. Na viac, vďaka sofistikovanému systému, ktorý využíva odstredivú silu, minimalizuje zaťaženie filtračnej nádoby a zaisťuje konštantný a šetrný chod čerpadla. Multicyclon šetrí elektrinu aj vodu.

ClearPro Technology

ClearProZískajte patentovaný filtračný systém, ktorý zaisťuje štyrikrát vyššiu účinnosť v porovnaní s pieskovou filtráciou. Pórovité zberné koše slúžia ako dodatočná filtrácia, ktorá odstráni drobné nečistoty s velkostou od 10 mikrónov.

Profesionálne dávkovače chémie

Keramický bazén Compasspools je symbol luxusného bazénu. Aby bol tento fakt zachovaný po celú sezónu, je nutné mať kryštálovo čistú vodu. Najjednoduchší a najspoľahlivejší spôsob ako toho dosiahnuť je inštalácia profesionálnych bazénových dávkovačov ASEKO. Ide o vysokokvalitné a časom overené zariadenia ktoré vynikajú vysokým výkonom, dlhou životnosťou  a jednoduchým ovládaním. Automaty ASEKO Asin Aqua  sú nenáročné na údržbu a spoľahlivo udržujú vodu vo výbornom stave. Najvhodnejší dávkovač ku keramickým bazénom Compasspools je automat ASIN Aqua redox S ktorý zabezpečí priezračnú vodu  bez akéhokoľvek zápachu. Do vnútorných keramických bazénov je tiež  vhodná a veľmi žiadaná bezchlórová dezinfekcia ASIN Aqua Sanosil.

 

Automatické dávkovače ASEKO Asin Aqua Redox zabezpečujú priezračnú vodu s minimálnou dávkou chémie, vďaka inteligentnému riadeniu pomocou procesoru PHILIPS a ORP  potenciálu.


Prehľadný dotykový displej u všetkých automatov ASEKO výrazne uľahčuje ovládanie a ponúka celkový prehľad o stave bazénovej vody. 

Technológie
Technológie
Technológie
Technológie
Technológie
Technológie
Technológie